Nabídka práce pro absolventy


Zlatnická dílna Moravec a Čipera

Hledá zlatníka a klenotníka do Zlatnické dílny v Pardubicích

Potřebujeme šikovného, kreativního člověka, který má chuť se učit a růst pod naším vedením. Šikovné ručičky, píle a vytrvalost to je to co hledáme. Není důležité vše umět. Rádi vás všemu postupně doučíme a do dalších tajů zlatničení zasvětíme.

Naše dílna je spojená s pěkným, moderním obchodem. Přijímáme v něm opravy a zakázky, které potom v dílně děláme. Vyrábíme také nové šperky, které prodáváme. Vystavujeme nápadité šperky vybraných českých autorů. Focení šperků a pořádání výstav je součástí celého pracovního procesu. Práce je u nás různorodá a zajímavá.

Práce máme hodně a rádi bychom rozšířili pracovní kolektiv. Moc se těšíme na nového spolupracovníka.

Kontakty:
TEL: 777 336 469
MAIL: moravcova©moravec-cipera.cz
WEB: www.moravec-cipera.cz
INSTA: zlatnickadilnamoravecacipera

 


 VIP trust s.r.o. nabízí

žákům možnost seberealizace a přivýdělku

Žákům, kteří mají oblibu v IT nabízí mladá firma VIPtrust s.r.o. možnost přivýdělku. Práce probíhá vždy externě z Vašich domovů a po domluvě je možnost pracovat pouze několik hodin týdně. V případě, že už programujete aspoň na základní úrovni, nebude problém Vaše znalosti navýšit na vyšší stupeň - díky naším programátorům, kteří vyučují nováčky a předávají jim znalosti přímo z praxe. Firma také hledá šikovné marketéry, grafiky, překladatele a copywritery. Ještě jednou připomínám, že není důležité vše umět spíše je důležité být ochotný se vše potřebné doučit.

Zájemci nechť pošlou email obsahující CV na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

SUPŠ A VOŠ TURNOV
Skálova 373, 511 01 Turnov

spojovatelka, domov mládeže
tel: +420 481 321 232
e-mail: skola@sups.info