Zaměstnanci

ŘEDITELKA ŠKOLY  
RULCOVÁ Jana Ing. ředitelka SUPŠ a VOŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ŠIMONOVÁ Jana, Dis. asistentka ředitelky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

ZÁSTUPCE ŘEDITELKY PRO VOŠ  
KOCOUREK František, Mgr. zástupce ředitelky pro VOŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

ZÁSTUPCE ŘEDITELKY PRO SUPŠ  
KOCOUREK František, Mgr.

I. zástupce ředitelky pro SUPŠ

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ŠOLCOVÁ Naďa, Bc.

II. zástupce ředitelky pro SUPŠ,
výchovné poradenství, metodik prevence

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

UČITELÉ    
BRANDEJSKÁ Jana, Ing. SUPŠ, matematika, ekonomika, technická příprava Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
BROŽEK Pavel, ak.soch. SUPŠ, výtvarná příp., navrhování, rytí kovů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
CAHLÍKOVÁ Leona, MgA. SUPŠ, výtvarná příprava Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
FRIČOVÁ Eva, RNDr. SUPŠ, anglický jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
FRIEBELOVÁ Iveta, Mgr. VOŠ - vedoucí; SUPŠ, technologie Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
GERSTNER Václav, Ing. SUPŠ, chemie; VOŠ, speciální chemie Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
HEJRAL Milan SUPŠ, dílny zlatnictví a stříbrnictví  
HÜBSCH Pavel, Dis.  SUPŠ, dílny rytí kovů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
HLOUŠEK Lubomír, Ing. SUPŠ, technologie Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
HÖSCHLOVÁ Juliana, MgA. SUPŠ, výtvarná příprava, počítačová grafika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
JANEVOVÁ Zuzana SUPŠ, dílny zlatnictví a stříbrnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
JEŽKOVÁ Anna SUPŠ, dílny broušení a rytí kamenů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
JIŘIČKOVÁ Eva, Mgr. SUPŠ, český jazyk, výtv. příprava, občanská nauka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KOCOUREK František, Mgr. SUPŠ, počítačová grafika, informatika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KONČICKÁ Pavlína BcA. SUPŠ, navrhování ZL, počítačová grafika, design Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KOUBUSOVÁ Klára, Mgr. VOŠ, anglický jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KRAUSOVÁ Kateřina, MgA. SUPŠ, výtvarná příp., navrhování, broušení a rytí kamenů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KRSKOVÁ Kristýna, MgA. VOŠ, dějiny uměleckých řemesel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
LAURYNOVÁ Lucie, DiS. SUPŠ, dílny zlatnictví a stříbrnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MARÁK Jiří, MgA. SUPŠ, dílny um. zám. a kovářství Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MAŠEK Jiří, Mgr. SUPŠ, občanská nauka, český jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MÜLLEROVÁ Adéla, Mgr. SUPŠ, anglický jazyk, tělesná výchova Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
NIKENDEY Václav, Ing. SUPŠ, chemie, technologie; VOŠ, chemie Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OUŘADA Vojtěch, DiS. VOŠ, dílny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ORT Marek, Mgr. SUPŠ, informatika, počítačová grafika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PRÁŠIL Jaroslav VOŠ, dílny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PROKŠOVÁ Anežka SUPŠ, dílny odlévání kovů  
RIEGER Marek, Mgr. SUPŠ, tělesná výchova Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
SITKOVÁ Marie SUPŠ, dílny um. zám. a kovářství  
SKALICKÝ Bohumil SUPŠ, dějiny výtvarné kultury Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
STUDNIČKA Jiří, ak.mal. SUPŠ, výtvarná příp., navrhování, zlatnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
SZALAY David SUPŠ, výtvarná příp., navrhování,  um. zámečnictví a kovářství Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
ŠÁDEK Ondřej, Mgr. SUPŠ, anglický jazyk, občanská nauka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ŠÍDA Ondřej, MgA. SUPŠ, výtvarná příprava, navrhování, umělecké odlévání Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ŠOLCOVÁ Naďa, Bc. SUPŠ, anglický jazyk, výchovný poradce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VÁLEK Jaroslav SUPŠ, dílny um. zám. a kovářství Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VOCEL František SUPŠ, dílny odlévání kovů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ZAJÍC Ondřej SUPŠ, dílny broušení a rytí kamenů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ZEMÍN Jiří SUPŠ, dílny rytí kovů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ZUBKO Jan SUPŠ, dílny zlatnictví a stříbrnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

VYCHOVATELKY DM    
BUCKOVÁ Dita vychovatelka domova mládeže Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PRADELLA Ivana vychovatelka domova mládeže Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
BARTŮNĚK Michal, Mgr. asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

THP    
ONDRÁČKOVÁ Liana účetní  MD
DUSCHKOVÁ Lucie účetní  
KREJSOVÁ Helena mzdová účetní  EXT
POLOPRUDSKÁ Irena hospodářka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
JIŘIŠŤOVÁ Helena knihovnice Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI    
CÍSAŘOVÁ Alena vrátnice  
TULACHOVÁ Ilona vrátnice  
VYBÍRALOVÁ Gabriela vrátnice  
HORÁK Jan školník  
CHUNDELOVÁ Natalija úklid  
MUSTEATA Zoia úklid  
PÁLOVÁ Ladislava úklid  
RYVOLOVÁ Romana   úklid  
ŠETINOVÁ Ladislava úklid  
ŠMIRAUSOVÁ Jana úklid  
GORUKOVÁ Lucie, DiS. skladnice Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Střední uměleckoprůmyslová škola
a Vyšší odborná škola, Turnov,
Skálova 373, přísp. organizace

Adresa:
Skálova 373, 511 01 Turnov

spojovatelka, domov mládeže
tel: +420 481 321 232
e-mail: skola@sups.info
ID datové schránky: emzk85g

 

 

Fakultní škola
Fakulty materiálově-technologické
VŠB-TUO

Náš zřizovatel je: